AIKIDO backstage

Aikido to fascynująca sztuka walki.  Widowiskowa i intrygujaca. Miałem okazję przekonać się o tym podczas sesji fotograficzno-filmowej, którą odbyłem na początku kwietnia tego roku. Na zaproszenie Piotra Burnosa ze szkoły AIKIDO Chrzanów wraz z Justyną Młodzikowską z mlodzikowski.com  zarejestrowaliśmy materiał do promocji tej szkoły.
Do Dojo w Hali Wisły w Krakowie, przytargaliśmy oświetlenie w postaci 2 lamp  filmowych o łącznej mocy 4kW (co jak później się okazało wystarczyło na styk), lampę studyjną do portretów, 9 metrowe tło,  zestaw aparatów do filmowania z różnych ujęć i jeszcze trochę drobnego sprzętu. Ponieważ czas mieliśmy ograniczony,  wspólnie z chłopakami ze szkoły Aikido zabraliśmy się do roboty. Najpierw wspólnie rozstawiliśmy oswietlenie i tło, zrobiliśmy próbne ujęcia, a później rozpoczęliśmy pracę.
Justyna zajęła się sesją portretową, a mnie przypadło w udziale nagrywanie detali, materiałów do "making of" oraz ustawienie aparatów pod ujęcia filmowe.

Wyniki sesji fotograficznej oraz zmontowany film już wkrótce, a tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku fotek z backstage.