Śluby

Naszą specjalnością jest fotografia ślubna. Jeśli poszukujecie fotografa, który uwieczni na zdjęciach ceremonię Waszych zaślubin to zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią fotografii ślubnej oraz z ofertą.

Zdjęcia ślubne są jedną z najcenniejszych pamiątek z naszego życia. Przywołują wspomnienia z  ważnych chwil. Reportaże ślubne i sesje plenerowe wykonujemy wkładając w swoją pracę wiele zaangażowania oraz wrażliwości, a nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Naszym celem jest złapanie  ulotności chwili i przekazanie jej Wam.
Reportaże ślubne wykonujemy głównie na terenie Małopolski (Kraków, Bochnia, Tarnów, Brzesko, Zakopane). Na Państwa zaproszenie możemy jednak przyjechać do dowolnego miejsca w Polsce. Fotografia ślubna to nasza pasja i z radością przyjmiemy propozycję fotografowania w każdym zakątku naszego kraju.

Swoimi usługami obejmujemy czas od przygotowań, ceremonii zaślubin, poprzez sesję plenerową aż do zakończenia oczepin. Fotografujemy zarówno w klasycznym stylu jak i nowocześnie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych przykładowych zdjęć ślubnych.